IBM įsigija SPSS Inc. 

IBM įsigijo SPSS Inc.

SPSS Inc. tapo nauju IBM šeimos nariu

Norime Jums pranešti, kad 2009 m. spalio 2 d. IBM užbaigė SPSS Inc. įsigijimo procesą, todėl SPSS Inc oficialiai tapo IBM priklausiančia kompanija ir dabar įeina į „IBM Business Analytics and Process Optimization“ (verslo analitikos ir procesų optimizacijos) padalinį, kuris koncentruosis į pažangius prognozinės duomenų analizės sprendimus.

Integravusi SPSS technologijas į savo produktų krepšelį, IBM galės pasiūlyti rinkai naujos kartos duomenų analizės sprendimus, o SPSS klientai pajus naudą iš abejų įmonių bendrai kuriamų technologijų, įgūdžių, analitinių kompetencijų ir didesnių resursų bei stambių projektų palaikymo. IBM mato didžiulį potencialą prognozinės duomenų analizės srityje ir planuoja toliau vystyti ir kurti taikomuosius sprendimus įvairioms sritims savo ir SPSS Inc. technologijų pagrindu, palaikant atvirus standartus ir skatinant SPSS produktų naudojimą įvairiuose informaciniuose sistemose.

Daugiau informacijos apie tai skaitykite IBM informaciniame pranešime.

Būdami SPSS programinės įrangos atstovais Lietuvoje ir IBM partneriais, mes toliau dirbsime Jūsų labui duomenų analizės srityje, teiksime statistinę ir duomenų gavybos programinę įrangą, konsultacijas, mokymus ir techninį palaikymą.